Jaunumi

Jaunumi

Sporta nedēļa

Kādai jābūt rudenim? Spilgti, aktīvi un sportiski! Tieši to mēs domājām un organizējām flešmobu «Даёшь ЗОЖ!» Rudens pasākuma datumi nav izvēlēti nejauši - mūsu pasākums bija gatavošanās Eiropas sporta nedēļai, kas Latvijā sākās 23. septembrī.

Uzzināt vairāk

Augļu krāsainas atvadas no vasaras

No 25. līdz 31. augustam iestudējām "Vasaras krāsas". Kāda bija ideja? Palutināt sevi ar sulīgiem sezonas augļiem, neformāli aprunāties ar kolēģiem un, protams, uzdot pozitīvu noskaņojumu ar spilgtu izskatu.

Uzzināt vairāk

Havajiešu piedzīvojumi jeb kā mēs bijām "uz vienā viļņa".

30. jūlijā mūsu kolektīvs atzīmēja īstus vasaras un draudzības svētkus. "Aloha Havaju salas: uz viena viļņa!" kļuva par patiesi spilgtu un neaizmirstamu notikumu.


Ūdens un sporta atpūtas centrā "Stūris", kas atrodas gleznainā vietā pie Lielupes, mūs sagaidīja jautri pasākumu vadītāji. Pēc iesildīšanās sekoja komandu sveiciens: parādījās "Rozā pantera", kas skatās uz pasauli bez rozā brillēm, brutālā un neatlaidīgā "Banānu grupa" un "Apelsīns", kurš sastāv no draudzīgām šķēlītēm. Uztaisījām spilgtu kopbildi un sākām aktivītātes...

Uzzināt vairāk

"Aloha Hawaii: uz viena viļņa!" pasākuma sagatavošanas process

Līdz galvenajam vasaras notikumam - draudzīgajam korporatīvajam pasākumam "Aloha Hawaii: uz viena viļņa!" - atlikušas tikai trīs nedēļas.

Gatavošanās darbi rit pilnā sparā: jau izdomāti interesanti uzdevumi, pasūtīta havajiešu atribūtika, izvēlēta ideāla vieta, piemēroti laikapstākļi... atlikušas noslēguma detaļas.

Drīzumā visi varēs justies kā uz viena viļņa!

Starp citu, devīze "Uz viena viļņa!" nozīmē saprast, palīdzēt un papildināt vienam otru. Esot uz viena viļņa, ikviens var sasniegt apbrīnojamus rezultātus un paveikt lietas, kas agrāk šķita neiespējamas. 

Novēlam visiem būt uz lieliskas vasaras viļņa!

Uzzināt vairāk

Kopā mēs padarīsim pasauli labāku!

Draudzība starp Antužu skolu un Techology & Solutions Group ilgst jau daudzus gadus. Mēs palīdzējām iepirkt maskas, dezinfektorus un ekspres-termometrus, lai bērni varētu iegūt izglītību un baudīt skolas dzīvi pašreizējos apstākļos.

Pateicībā Antužas skolas audzēkņi izcepa aromātisku cepumu.

Kopā mēs padarīsim pasauli labāku!

Uzzināt vairāk
1 2 3